Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED LG 177 (70") 70UK6950PLA, Ultra HD 4K, Smart TV, webOS, Wi-Fi, CI+

Număr anunț
DA21230736
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.205,85 RON
Valoare atribuită
25.205,85 RON
Data publicării
17.09.2018 15:36
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.205,85 RON

din 25.205,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.