Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glucoza 33%, clorura 0.9%, ringer lactat, betadine
- Număr anunț
- DA21245076
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.159,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.159,08 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:00
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.159,08 RON
din 1.159,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro