Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convulex 300 mg x 100 comp ; Convulex 500 mg x 100 comp
- Număr anunț
- DA21244519
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- 2A FARM SRL (CUI RO27887894)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.893,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.893,50 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 09:37
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.893,50 RON
din 1.893,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro