Ofertă refuzată Cumpărare directă

Manitol Infomed 20% x 250 ml x 10 pg

Număr anunț
DA21236560
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,16 RON
Valoare finală
115,16 RON
Data publicării
18.09.2018 11:51
Data finalizării
19.09.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.