Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

HIPP NE COMBIOTIC 90ML

Număr anunț
DA21231661
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,73 RON
Valoare atribuită
403,23 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
18.09.2018 07:30
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 06:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,23 RON

din 405,73 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.