Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DVD , 8x, 8.5 GB (M-ON)
- Număr anunț
- DA21247279
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:21
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro