Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem control acces auto

Număr anunț
DA21246437
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
EUROSIC SYSTEMS SRL (CUI RO12627772)
Cod CPV
34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.900 RON
Valoare atribuită
31.900 RON
Data publicării
19.09.2018 10:52
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.900 RON

din 31.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.