Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stalpi ornamentali pentru iluminat

Număr anunț
DA21243991
Autoritate contractantă
ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
Furnizor / câștigător
APOTERM NADLAC S.R.L. (CUI RO9782270)
Cod CPV
34928520-9 · Stalpi de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.042,10 RON
Valoare atribuită
5.042,10 RON
Data publicării
19.09.2018 09:13
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.042,10 RON

din 5.042,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.