Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dansuri moderne pentru copii

Număr anunț
DA21242357
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PODARI (CUI 14998041)
Furnizor / câștigător
PFA PARSEGHIAN ANDREEA (CUI 37070994)
Cod CPV
92340000-6 · Servicii privind dansul si reprezentatiile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.640 RON
Valoare atribuită
26.640 RON
Data publicării
18.09.2018 16:37
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.640 RON

din 26.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.