Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA21241329
Autoritate contractantă
COMUNA JITIA (CUI 4350696)
Furnizor / câștigător
SOLNET WEB IT&C SRL (CUI RO28290290)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.783 RON
Valoare atribuită
2.783 RON
Data publicării
18.09.2018 15:19
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.783 RON

din 2.783 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.