Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre anestezice narcotice SET X 5 BUC

Număr anunț
DA21237662
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,42 RON
Valoare atribuită
910,42 RON
Data publicării
18.09.2018 12:38
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,42 RON

din 910,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.