Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru si servicii topografice

Număr anunț
DA21174101
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
BINDER JENO ALEXANDRU II (CUI 33706500)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.100 RON
Valoare atribuită
67.100 RON
Data publicării
10.09.2018 14:37
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.100 RON

din 67.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.