Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI FARMAEUTICE 8 AN ( 11 cm / 20,5 cm ) / BUCATA, PUNGI FARMACEUTICE 1 AN ( 6 cm /11 cm) / SET, P

Număr anunț
DA21240488
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643 RON
Valoare atribuită
643 RON
Data publicării
18.09.2018 14:39
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643 RON

din 643 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.