Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire
- Număr anunț
- DA21238952
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,47 RON
- Valoare atribuită
- 176,47 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:35
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,47 RON
din 176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro