Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASSANI OUA CL.L 6X30B

Număr anunț
DA21251807
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,40 RON
Valoare atribuită
266,40 RON
Data publicării
19.09.2018 14:05
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,40 RON

din 266,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.