Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti - Bruxelles - Bucuresti cu Tarom
- Număr anunț
- DA21251664
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.649,99 RON
- Valoare atribuită
- 5.649,99 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 13:59
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.649,99 RON
din 5.649,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro