Ofertă acceptată Cumpărare directă

Euthyrox ; Gluconat de calciu ; Levomepromazin 25 mg; Lioton gel 50 g; Miofilin 100 mg; No-spa fiole

Număr anunț
DA21251317
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33642300-5 · Terapeutica pentru patologia tiroidiana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.727,78 RON
Valoare atribuită
2.727,78 RON
Data publicării
19.09.2018 13:46
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.727,78 RON

din 2.727,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.