Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA21248735
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Radu Negru (CUI 3127174)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.047,36 RON
Valoare atribuită
3.047,36 RON
Data publicării
19.09.2018 12:12
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.047,36 RON

din 3.047,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.