Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE SI REPARATII

Număr anunț
DA21242751
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOTCA (CUI 14152998)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.330,83 RON
Valoare atribuită
2.330,83 RON
Data publicării
18.09.2018 23:06
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 20:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.330,83 RON

din 2.330,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.