Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru unic de evidenta a formularelor actelor de studii, primite sau predate de absolvenţilor

Număr anunț
DA21241594
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic "PAUL DIMO" GALATI (CUI 3126667)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52 RON
Valoare atribuită
52 RON
Data publicării
18.09.2018 15:31
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52 RON

din 52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.