Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru matricol A3, 100 file (coperta mucava)
- Număr anunț
- DA21241449
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic "PAUL DIMO" GALATI (CUI 3126667)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 42512510-6 · Registre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192 RON
- Valoare atribuită
- 192 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 15:24
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 17:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192 RON
din 192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro