Atribuită Cumpărare directă

PACHET COS GUNOI COLECTARE SELECTIVA 55 L (5 BUC ALBASTRE, 5 BUC GALBENE, 5 BUC VERZI)

Număr anunț
DA35254978
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI (CUI 2845419)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
697,50 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
14.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,50 RON