Ofertă refuzată Cumpărare directă

Monitorizare consum combustibil prin sonda sau CAN

Număr anunț
DA20767084
Autoritate contractantă
Compania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt (CUI RO15346437)
Furnizor / câștigător
IFSEC SRL (CUI RO26087400)
Cod CPV
64212500-0 · Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.897,20 RON
Valoare finală
1.897,20 RON
Data publicării
03.07.2018 15:42
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.