Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acetilena flamfotometrie 2.6
- Număr anunț
- DA21251487
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640 RON
- Valoare atribuită
- 640 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 13:53
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
640 RON
din 640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro