Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU FTP CAT5E CU SUFA

Număr anunț
DA21249792
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
Furnizor / câștigător
SDG TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 39222649)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,15 RON
Valoare atribuită
426,15 RON
Data publicării
19.09.2018 12:49
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,15 RON

din 426,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.