Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat

BURETE VASE CANELAT 3/SET SH/AZ

Număr anunț
DA21247366
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39224320-7 · Bureti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
12 RON 20,0% sub estimat
Data publicării
19.09.2018 11:24
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 15 RON estimat 20,0%

Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 3 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.