Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cleste hidraulic sertizat cabluri maxim 240 mm(inclus bacuri), KuDos

Număr anunț
DA21241581
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.247,33 RON
Valoare atribuită
3.247,33 RON
Data publicării
18.09.2018 15:30
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.247,33 RON

din 3.247,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.