Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii capitale gradinita Axente Sever
- Număr anunț
- DA21241384
- Autoritate contractantă
- Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
- Furnizor / câștigător
- STRUCTO DANY CONSTRCT (CUI 35094725)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.776,79 RON
- Valoare atribuită
- 22.776,79 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 15:21
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.776,79 RON
din 22.776,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro