Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE SI INTRETINERE CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA21240742
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HELESTENI (CUI 14157383)
Furnizor / câștigător
KADATA PREST SRL (CUI RO6683727)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.412,06 RON
Valoare atribuită
1.412,06 RON
Data publicării
18.09.2018 14:51
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412,06 RON

din 1.412,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.