Ofertă acceptată
Cumpărare directă
,,Reparatii monumente istorice, comuna Vetel”
- Număr anunț
- DA21239535
- Autoritate contractantă
- COMUNA VETEL (CUI 4374105)
- Furnizor / câștigător
- CORCIU COMPANY CONSTRUCT S.R.L. (CUI 35278515)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.728,40 RON
- Valoare atribuită
- 41.728,40 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:58
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.728,40 RON
din 41.728,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro