Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
ORGANIZARE CURTE LA SCOALA PRIMARA BEREȚTI, COM. HĂNȚEȘTI, JUD.SUCEAVA
- Număr anunț
- DA21238986
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- LUCA DORIN - CONSTRUCŢII PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28088844)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.654 RON
- Valoare atribuită
- 8.645 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2018 13:37
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.645 RON
din 8.654 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 9 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.