Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII AUTO CF DEVIZ NR. 217

Număr anunț
DA21232166
Autoritate contractantă
COMUNA CHIUZA (CUI 4426999)
Furnizor / câștigător
AUTOSERVICE BUJIA SRL (CUI RO33700850)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.385,22 RON
Valoare atribuită
5.385,22 RON
Data publicării
18.09.2018 08:41
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.385,22 RON

din 5.385,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.