Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII IT

Număr anunț
DA21230904
Autoritate contractantă
COLEGIUL" FERDINAND I "MANECIU (CUI 3197080)
Furnizor / câștigător
BESTBYTE SYSTEMS SRL (CUI 13705399)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare finală
2.200 RON
Data publicării
17.09.2018 15:47
Data finalizării
19.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.