Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. med de evaluare, consiliere si consultare med in cadrul proiect-Educat si sanatos in sect. 3

Număr anunț
DA21245688
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
KINETO STIM SRL (CUI 32203135)
Cod CPV
85100000-0 · Servicii de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710.460 RON
Valoare atribuită
710.460 RON
Data publicării
19.09.2018 10:25
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710.460 RON

din 710.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.