Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare/reincarcare stingatoare PSI

Număr anunț
DA21244234
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Furnizor / câștigător
VIKING SRL (CUI RO7029829)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,62 RON
Valoare atribuită
355,62 RON
Data publicării
19.09.2018 09:25
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,62 RON

din 355,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.