Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport rutier

Număr anunț
DA21232148
Autoritate contractantă
Comuna Gura Calitei (CUI 4350580)
Furnizor / câștigător
TRANSCOM AGREGATE SRL (CUI RO30349631)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.172,30 RON
Valoare atribuită
24.172,30 RON
Data publicării
18.09.2018 08:39
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.172,30 RON

din 24.172,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.