Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BENQ MS506, DLP, SVGA 800 x 600, 3200 lumeni, Negru [9H.JA477.14E]

Număr anunț
DA21239675
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Martonffi Janos Vlahita (CUI 4367418)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,82 RON
Valoare atribuită
2.100,82 RON
Data publicării
18.09.2018 14:04
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,82 RON

din 2.100,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.