Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat aer conditionat C.J.P.C. Braila

Număr anunț
DA21233766
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GALATI (CUI 22208054)
Furnizor / câștigător
AER CLIMA SRL (CUI RO21608117)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,54 RON
Valoare finală
1.344,54 RON
Data publicării
18.09.2018 09:56
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.