Ofertă acceptată Cumpărare directă

Moara SM300 220-230 V, 50/60 Hz

Număr anunț
DA21240194
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI RO6563054)
Cod CPV
31720000-9 · Echipament electromecanic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.408,55 RON
Valoare atribuită
62.408,55 RON
Data publicării
18.09.2018 14:27
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.408,55 RON

din 62.408,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.