Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare evenimente-conferinte de prezentare si incheiere proiect

Număr anunț
DA21245208
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
MELKART PRODIMPEX SRL (CUI RO4726333)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.480 RON
Valoare atribuită
12.480 RON
Data publicării
19.09.2018 10:06
Termen limită
24.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.480 RON

din 12.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.