Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar extern pt. proiectul Reabilitarea Gradinita nr. 3 Drobeta Turnu Severin

Număr anunț
DA21231217
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
AVRAM EXPERT AUDITOR SRL (CUI 20962590)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.400 RON
Valoare atribuită
16.400 RON
Data publicării
17.09.2018 16:18
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
19.09.2018 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.400 RON

din 16.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.