Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PLATFORMA SUPRATERANA PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A DESEURILOR CU FANTE SECURIZATE CU 4 MODULE
- Număr anunț
- DA21246927
- Autoritate contractantă
- ORASUL PREDEAL (CUI 4580423)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.580 RON
- Valoare finală
- 44.580 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 11:09
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.