Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carnet elev invatamant primar I -IV A6FV C16 buc 150 Carnet elev invatamant gimnazial V-VIII A6FV C1
- Număr anunț
- DA21245615
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.24 ION JALEA (CUI 29443995)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.108,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.108,50 RON
- Data publicării
- 19.09.2018 10:22
- Termen limită
- 24.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.09.2018 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.108,50 RON
din 2.108,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro