Atribuită Cumpărare directă

BX4019 (echivalent ata chirurgicala nr 5) Fir poliester 2, L=75 cm, ac 48mm, 3/8 cerc, triunghiular

Număr anunț
DA35248328
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2 · Material pentru suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
389,52 RON
Data publicării
13.03.2024 13:47
Data finalizării
14.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,52 RON