Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse imprimate (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21238422
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR BLAJ (CUI 4613695)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,15 RON
- Valoare atribuită
- 129,15 RON
- Data publicării
- 18.09.2018 13:13
- Termen limită
- 23.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.09.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,15 RON
din 129,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro