Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tampon recoltor EXUDAT FARINGIAN cu mediu de transport AMIES,Masti chirurgicale
- Număr anunț
- DA40727448
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 38911000-4 · Truse pentru prelevare manuala de probe cu betisoare de vata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470 RON
- Valoare atribuită
- 2.470 RON
- Data publicării
- 30.06.2026 10:01
- Termen limită
- 05.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.470 RON
din 2.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro