Atribuită Cumpărare directă

Camera de inspectie

Număr anunț
DA35242795
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
38330000-7 · Instrumente manuale de masurare a lungimilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.481,18 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
14.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.481,18 RON