Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE U.F.

Număr anunț
DA40728006
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.192 RON
Valoare atribuită
7.192 RON
Data publicării
30.06.2026 10:28
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.192 RON

din 7.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.