Ofertă acceptată Cumpărare directă

neopreol ung

Număr anunț
DA40733822
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FARMALIV SRL (CUI RO7375644)
Cod CPV
33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,08 RON
Valoare atribuită
94,08 RON
Data publicării
30.06.2026 14:42
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,08 RON

din 94,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.