Atribuită Cumpărare directă

BETABIOPTAL 2MG/G+5MG/G UNG OFTALMIC X5G (COMBINATII (CLORAMPHENICOLUM + BETHAMETASONUM))

Număr anunț
DA35239060
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
396,50 RON
Data publicării
12.03.2024 13:47
Data finalizării
14.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,50 RON